3 Mayıs 2008 Cumartesi

Datça'dan paketimiz var!

Bu akşam Osman'ın bir randevusu vardı Bostancı tarafında, yarın sabah da Haydarpaşa'da işi. Bunu bahane edip, dişçiye ikinci randevumu aldım bende ve bu sabah, birkaç gün kalmak üzere anneme gittik Zeyno'yla.
Doğduğundan beri hediyesi eksik olmadı Zeynep'in. Söylediklerine göre çok kısmetli bir bebekmiş Zeyno. Kim O'na bir şey almayı düşünse çok cici şeyler buluyormuş. Son hediyemiz de İngiltere'den. Datça'daki arkadaşlarımızdan Hato (artık süper anneanne) İngiltere'ye gitmişti torununu görmeye. 4,5 aylık torunu için aldığı elbiseden bir tane de Zeyno'ya almış. Ada'ya kargo ulaşımı sorunlu olduğundan annemin adresini vermiştim. Birkaç gün önce gelmiş paket ama biz ancak bugün görebildik.
Zeyno uykuya dalacağından tamamen soyundurmadan, kıyafetlerinin üstüne geçiriverdim elbiseyi. Birkaç ay sonra cuk oturacak üstüne. Ama gidecek birkaç parti bulmamız lazım bizim o zamana kadar. Alttan kot pantolonu ve çorapları çıktığı için yarım çektim fotoyu ama elbisenin altında tarlatanı ve fırfırları var.

Hiç yorum yok: