24 Temmuz 2008 Perşembe

İndirim mi?

Biz tatildeyken başlamış indirim. Kaçırmayalım dedik ve bugün Bağdat Caddesi'ne indik. Niyetim Zeyno'ya gelecek yaz giyebileceği kıyafetler almaktı. Ama nerde? Çoğu yerde %50 indirim olmasına rağmen, bence hala çok yüksek fiyatlar. Ayrıca ortalıkta doğru düzgün mal da yok. Geçen indirimlerde çok uygun fiyata çok güzel şeyler almıştım Zara'nın çocuk reyonundan. Bu kez hiçbir şey bulamadım. Gün sonunda Mothercare'den aldığım 3 body, 3 tulum ve ikili t-shirt takımı vardı torbada. Bakalım Zeyno seneye ne giyecek? Şimdiden uygun bir şeyler bulup almam şart. Yoksa gelecek sene sezonda alışveriş yapmak zorunda kalırım ki, bu da enayilik olur. Acaba Almanya'da bir şeyler bulabilir miyim? Olmadı, Almanya dönüşü bir daha bakmak lazım buradaki mağazalara. Belki kıyıda köşede bir şeyler kalır...

8 yorum:

denizanasi dedi ki...

eğer şu sıralar gideceksen almanyaya inanılmaz ucuzluk bulursun. çünkü şu 1-2 haftada oranın ünlü yaz sonu ucuzluğu vardır.

Nurdan Gencturk dedi ki...

Merhaba Denizanası,
3 Ağustos'ta gidiyoruz Almanya'ya. Önerebileceğin mağazalar var mı?
sevgiler,
nurdan

Almanya'dan dedi ki...

gerçi istanbuldada var artık ama almanya'nın çok ünlü mağazası C&A 'da çok güzel çocuk kıyafetleri var ayrıca H&M orayada bakabilirsin.

Nurdan Gencturk dedi ki...

Merhaba Almanya'dan :))
H&M benim de aklımda. En çok alışverişi oradan yapabileceğim gibi geliyor zaten bana. C&A'ya da bakacağım. Çok teşekkürler... Bu arada madem Almanya'dan yazıyorsunuz bir soru daha: Hava nasıl şu sıralar? Düsseldorf'a geleceğiz biz. Çok kalın şeylergetirmeme gerek var mı?
sevgiler,
Nurdan

Almanya'dan dedi ki...

çok güzel şeyler var şu aralar indirim zamanları.Burda hava çok dengesiz bi güneşli bi yağmurlu ama çok soğuk olmuyor biz Münihte yaşıyoruz siz çok üşümezsiniz ama Zeynepçik için hırka türü şeler getirebilirsiniz temkinli olmakta fayda var.

Nurdan Gencturk dedi ki...

Teşekkürler Almanya'dan...
nurdan

almanyadan dedi ki...

ben teşekkür ederim bu sohbetiniz için inanın Türkiyeden bu kadar uzaktayken memleketten birileriyle konuşmak çok güzel.sevgiler Ayça

Nurdan Gencturk dedi ki...

Tekrar merhaba Ayça,
her zaman bekleriz :))
Türkiye'den sevgiler,
Nurdan