3 Haziran 2008 Salı

Tatil planları

Dün “kriz” gecelerden birini yaşadık yine. Gece avaz avaz ağlayarak uyandı Zeyno. Sonra da gözünden uyku akmasına, boynunu tutamamasına rağmen bir türlü tekrar uykuya geçemedi. Geçer gibi olduğunda da yine ağlayarak uyandı. Böyle geçen saatler sonunda ancak saat 04:00’ten sonra uyuyabildik O da, ben de.
Sonunda tatil planımızı netleştirdik. Oldukça yoğun, bol bol gezeceğiz. Hatta sorunsuz geçen Datça tatilinden cesaretle yurtdışı gezisi bile var. Ama uzun ve çoğunlukla evde geçen kışın ardından bunu hak ettik sanırım. Tabii tatili rahat geçirmem için işlerimi yedeklemem, bunun için de şu sıralar çok daha fazla çalışmam lazım. Zeyno bunun farkına varmış olmalı ki, iki gündür uzun gündüz uykularıyla destekliyor beni. Bu yeni uyku düzenine göre sabah kahvaltının ardından geçen bir saatlik oyun zamanından sonra 2 saat, akşamüstü yenen meyvenin ardından yine yaklaşık 2 saat kadar uyuyor. Umarım tatil zamanına kadar devam eder bu uyku düzeni. Zeyno uykuya, ben bilgisayarın başına. Ve gelsin rahat bir tatil...

5 yorum:

pinarbk dedi ki...

Yolculuk ne zaman? Gitmeden görüşelim.

KEO dedi ki...

Tatiliniz sorunsuz geçer umarım. Yeni makinanız da hayırlı olsun, fotolar daha da güzel, farkediyor gerçekten de...Doğumgünü için hazırlanan Zeyno pek güzel olmuş maşallah.

Nurdan Gencturk dedi ki...

Merhaba Pınar,
planlara göre ilk yolculuk İzmir'e ve 2 Temmuz'da. Umarım görüşebiliriz...

Merhaba Ekim,
çok teşekkürler...

sevgiler,
nurdan

DURU'NUN SAYFASI dedi ki...

Eeee bekliyoruz artık bize de :)))

Nurdan Gencturk dedi ki...

Merhaba Arınç,
2 Temmuz akşamı İzmir'deyim kısmetse. Foça'ya geçmeden mutlaka görüşmek istiyorum sizinle.
öptüm,
Nurdan