21 Ocak 2008 Pazartesi

Mama sandalyesi ve kaplumbağa

Dayanamayıp, hemen kuruverdik mama sandalyesini. Kurmuşken de oturttuk tabii hemen Zeyno'yu. Sağdan soldan biraz destekle oturdu ve çok sevdi sandalyesini. Bence de hem çok ergonomik hem de çok kullanışlı bir sandalye. Üstelik temizlemesi de çok kolay; sabunlu ılık suyla silmek yeterli. Diğer markaların 4 kat daha pahalı, kocaman sandalyelerine hiç gerek yok bence. (IKEA'nın bu sandalyesi 40 YTL) Sandalyeye oturunca daha da bi büyüdü sanki Zeyno. O da kendini böyle hissetmiş olmalı ki, çok sevdi bu sandalyeyi. Oyuncaklarıyla da daha bi rahat oynuyor artık burada. Yeni kaplumbağasını da çok sevdi. Şu sıralar bol bol tadına bakıyor :))

3 yorum:

Ceylin Naz dedi ki...

Merhaba Nurdan,
Gerçekten de mama sandalyesine oturunca daha bi büyük görünmüş Zeyno. Güle güle kullanın sandalyenizi. Çok güzelmiş. Bizimkisi hediye geldi, şu pahalı olanlardan. Şimdi çok pişman oldum! Keşke mama sandalyesini Ikea'dan alıp hediye hakkımızı başka birşeyde kullansaymışız.

Ha bu arada kaplumbağa'sı da hayırlı olsun Zeyno'nun :-)

Sevgiler
Gülfer

Acqua dedi ki...

allah bağışlasın bebişinizpek tatlı. mama sandalyesi de gerçekten çok pratik görünüyor. ben ailemden farklı birşehirde yaşıyorum. kendi annemlerde kaldığımız için mama sandalyemiz var büyüklerlerden ama babaannemizin evi için ve yazlık için düşünülebilir. fiyatı çok uygun gerçekten

Nurdan dedi ki...

Merhaba acqua,

teşekkür ederim, Elif de çok tatlı bir bebek. Doğumgününüze birkaç gün kalmış. Şimdiden mutlu seneler...

nurdan